Uncategorized

Dernek üye takip programı

Personel Devam Kontrol Sistemleri. Yüz Tanıma Terminalleri. Parmak İzi Terminalleri. Barkodlu Proximity Terminalleri. Kart Basma Saatleri. Personel Devam Kontrol Yazılımı. Geçiş Kontrol Yazılımı. Otel Kapı Kilit Sistemleri.

Kuruluşunuza Özel Çözümler

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemleri. Yemekhane Takip Sistemi. Üye Takip Sistemi. Tuvalet Takip Sistemi. Öğrenci Takip Sistemi. Minibüs Takip Sistemi. Mağaza Ürün Koruma Sistemi. Otopark Ücretlendirme Sistemleri. Akordiyon Bariyerler.

mSpy nedir?

Yana Kayar Kapı Motoru. Biletli Otopark Bariyerleri. Araç Altı Arama Aynası. Çıkışta Ödemeli Ücretli Otopark Sistemi. Tek Yüze Baskı Yapabilen Yazıcılar. Çift Yüze Baskı Yapabilen Yazıcılar. Sarf Malzemeler.

Dernekler için yıllık aidat takip programı (R. Çoban) - edemfilo.com

Kontrol Üniteleri. Diğer Ürünler.

Spor salonu üye takip programı - üyelik işlemleri

Elektra Üye Takip Programı , dernekler, sendikalar, oteller, spor tesisleri, sosyal kulüpleri, sivil toplum örgütleri, kooperatifler vb. Sistem içinde istediğiniz kadar spesifik üyelik tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz. Üyelikler bireysel ya da Aile üyeliği olarak tanımlanabilir.

Tanımlamalarınızı; — Üye — Ziyaretçi — Tesis aktivite alanlarından yararlanabilme, — Tesis kullanım saati veya günü, — Tesis içi indirim hakları gibi pek çok kritere göre yapabilirsiniz. POS ve Geçiş Sistemi Entegrasyonları ile Nakit Paraya Son Üyelik numarası üzerinden ya da kartlara para yüklenebilmesini sağlayarak tesis içinde nakit para döngüsünü ortadan kaldırabilirsiniz — Kartlı ve biyometrik geçiş sistemi entegrasyonu ile tesise, havuza, tenis kortlarına, plaja vb aktivite alanlarına giriş ve çıkış takibi yapabilirsiniz. Mobil Uygulama ile Neler Yapılabilir?