Uncategorized

Samsung servis takip kodu

Arızalı Cihaz Takip

Yetkili teknik servisimizde bulunan arızalı ürününüzün durumunu öğrenmek için lütfen Servis Takip Numarası veya telefonunuzun IMEI numarasını girerek Gönder tuşuna basınız. Servis Bilgilerimi Hatırla. Lütfen belirtilen alanları boş bırakmayınız.

Nasıl yapılacağını görmek için tıklayınız. Hizmetin Kalitesi Genpa Güvencesi Sunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran GSM sektörünün lider kuruluşlarından GENPA; distribütörlüğünü üstlendiği ve temsilciliğini yaptığı markaların satış ve pazarlamasında elde ettiği başarıyı Satış Sonrası Servislerine de yansıtmaktadır. Tüketici ve bayilerle sonsuz güvene dayalı bir iş ortaklığında olan GENPA Satış Sonrası Hizmetler ekibi, bilgi birikimlerini yeni teknolojilerle doğru orantılı genişletmekte ve daimi olarak onarım teknikleri konularında yoğun eğitimleri takip etmektedir.

Aşağıdaki menülerden ürününüzü seçerek model numaranızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Popüler aramalar Android 9. Edge Aydınlatmasını nasıl açabilirim? Samsung akıllı telefonlarda Samsung Members Yardım bölümü nasıl kullanılır?

Kvk Teknik Servis

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var? Ürününüz için yardım Daha fazla bilgi   Kılavuzlar ve yazılım indirmeleri Daha fazla bilgi   Yüz yüze destek Daha fazla bilgi. Alt tür. Model numaramı bilmiyorum Daha fazla bilgi. No Product Image.

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Arama sonucu bulunamadı. Windows 10 Güncelleme Bilgilendirme.


  • Destek Bilişim > Anasayfa.
  • Yıldırım Elektronik - Samsung ve LG Yetkili Servisi;
  • Cosmetica Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma!
  • cep telefon casus program.
  • spy mesaje facebook;
  • Yardım için buradayız.
  • Cep Telefonu, Aksesuar, Giyilebilir Teknoloji.

Windows 10 S Destekleyen Modeller. Daha fazla bilgi göster. Bu kod telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürür ve içindeki birçok veriyi temizler.

Servisteki Cihazın Durumu

Dolayısıyla kodu deneme yapmak için kullanmamanızı, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak istediğinizde kullanmanızı öneririz. Anroid telefonlarla ilgili gizli bilgileri keşfetmek, sorunları tanımlamak ve çözüm bulmak için bu kodlar işinize yarayabilir. Yukarıdakiler en çok kullanılan kodlar olsa da hem Android hem de iOS telefonlar için onlarca farklı gizli kod bulunuyor.

Eğer ilgileniyorsanız, internette araştırarak çok daha uzun kod listelerine ulaşabilirsiniz.

İŞTE SAMSUNG'UN YENİ TEKNİK SERVİSİ! - 1 Saatte Teslim!

Kullanıcılar, gizlilik ve güvenlik veya çerezlerin ve ön belleğe alınan verilerin Çok sayıda kullanıcının başına gelen talihsiz olaylar sebebiyle silinen fotoğraflarını Veri kaybına neden olabilir Bu kod telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürür ve içindeki birçok veriyi temizler. İpuçları 30 Temmuz